Report ze zápasů našich bojovníků z 22. - 24.10.2021 je tu!

Poslední víkend se Warriors podařilo urvat cenná vítězství!

'JUN' - HCM Warriors - Poruba 0 – 2

Junioři se v pátek podruhé setkali s protivníkem z Poruby. Soupeř, který se po výhrách proti Technice a Vsetínu přiblížil bodově, začal v první třetině velmi opatrně. Škoda, že jsme respektu nevyužili ke vstřelení gólu. Utkání se táhlo bez branek až do 37. minuty druhé třetiny, kdy jsme dostali výhodu jednoho hráče a hráli přesilovku. Ta se nakonec ukázala jako klíčový moment celého zápasu. V přesilové hře jsme udělali dvě hrubé chyby a nechali soupeře je potrestat a tím jsme prohráli druhou třetinu 0 – 2. Ve třetí třetině se opakovala naše střelecká nemohoucnost a po bezbrankových dvaceti minutách skončilo utkání 0 – 2. Pochvala, i když v prohraném utkání, ale patří brankáři K. Horákovi. Svými zákroky držel neustále naději na zvrat v utkání.

Branky
Konečný stav: 0:2
Odehráno: 22.10.2021

'JUN' -Technika Brno - Warriors 2-3

Druhé vzájemné derby mezi brněnskými týmy mělo úplně jiný vývoj než v prvním duelu. Hráči po páteční prohře nastoupili do utkání s odhodláním. Soupeře jsme zaskočili nejen brankou A. Holotíka v první minutě utkání, ale i aktivním pohybem po celém hřišti. Nepodařila se nám proměnit šance na vstřelení druhé branky, kdežto soupeři se zadařilo v našem oslabení - třetina tak skončila nerozhodně 1 – 1. V druhé třetině soupeř zvýšil pohyb, který vedl ke padnutí druhé branky na 1 - 2. Odhodlanost našich hráčů nepřipustila navýšení skóre. Utkání jsme srovnali během minuty brankou M. Kelbla po ukázkovém přečíslení 3 na 1. Za nerozhodnutého stavu 2 – 2 jsme vstoupili i do třetí třetiny. Po několika slibných šancích jsme šli do vedení brankou J. Tomana a po velmi bojovném výkonu všech hráčů dovedli utkání i do vítězného konce 3 – 2. Derby má vždy zvláštní náboj. Hráči včetně výborného výkonu K. Horáka v brance dokázali, že jsou schopni velmi kvalitního a bojovného výkonu, za což jim patří naše poděkování.

Branky
Konečný stav: 2:3
Odehráno: 24.10.2021

'DOR' - HC LVI Břeclav – Warriors 3:2

trenér

Utkání jsme neodehráli vůbec špatně, soupeř má velkou kvalitu a výsledek 3:2 je slušný, byť jsme určitě měli na to minimálně bod odvézt. Dnes jsme bohužel byli i nedisciplinovaní což se nesmí a taky už nebude opakovat!!!

Tel. 736534955

Poslední utkání jsem říkal, že byl vždy vidět progres. Tentokrát, bohužel, ne.
Po první třetině jsme si řekli, že na ni raději zapomeneme a půjdeme dál. Na druhou stranu i takové utkání jsou a je důležité, že jsme zápas dokázali bodově zvládnout. Teď už se všichni těšíme na Kroměříž.

Tel. 732698834

Po rozpačitém úvodu, kde jsme doplatili na naši nesoustředěnost, jsme se pár rychlými góly do zápasu dostali a dále již bylo utkání v naší režii. Pak už bylo úkolem pouze udržet koncentraci až do poslední minuty a motivovat hráče aby toto, již dávno rozhodnuté utkání, dohráli v tempu.

Branky
Konečný stav:  5:18

'6' MŽ D - MBK Vyškov - Warriors 15:1

trenér

Tento zápas výrazně ovlivnily covidová opatření a karanténa šesti našich hráčů ze základní sestavy. Tým jsme museli doplnit mladšími a na zápas jsme tedy odjeli pouze v 11 lidech. Dle toho se zápas vyvíjel. Vydrželi jsme hrát vyrovnanou partii pouze v úvodu utkání a v poslední třetině, již za rozhodnutého stavu. I přes to bylo k vidění pár pěkných individuálních akcí a někteří hráči si dovednosti z tréninku přenesli i do zápasu.