Ing. David Ludvík

Trenérská licence C

Tel. 604219484

Vystudována Fakulta stavební - VUT

V sobotu 11.9. se náš tým ročníku 2012 zúčastnil turnaje v Vyškově, pořádaného pod záštitou Romana Erata. Turnaj byl skvěle připraven i zorganizován a davy rodičů vytvořili na stadionu  atmosféru hodnou sedmého zápasu ve finále Stanley cupu. Soupeři našich malých Warriorů byli Rytíři z Blanska, MBK Vyškov, Zubři z Přerova, SK Prostějov 1913 a Berani ze Zlína.

Namlsaní z výsledků turnajů před prázdninami, jsme stejně jako Napoleon po úspěšném tažení Evropou, očekávali snadné vítězství, ale dopadlo to spíše jako u Waterloo. Vzhledem k nemocem a absencím, bylo naše druhé družstvo postaveno kompletně z malých Warriorů ročníků 2013. Přesto že se bili se soupeři udatně, nemohli být o hlavu větším klukům rovnocennými soupeři.

Naše první družstvo také nebylo kompletní a někteří hráči hráli svoje první zápasy od června, což bylo vidět na "sehranosti" týmu. Navíc si někteří z rodičů teprve zvykají na nepsaná hokejová pravidla, že "dovolená je pouze v červenci", takže pár hráčů jenž v září navštívili Chorvatsko chvíli bojovalo s tím, že hokejka se drží jinak než síťka na kraby????

I když výškově a váhově byl náš první tým rovnocenným soupeřem, tak herně a výsledkově bohužel nikoliv a všechny zápasy jsme prohráli. Pozitivní je, že každým zápasem se projev celého týmu zlepšoval a na rozdíl od Napoleona, který po Waterloo skončil neslavně na Elbě, tak my přepínáme na vyšší výkon, abychom se vrátili do formy, jakou jsme měli před prázdninami.

Pozápasový rozhovor nám tentokrát nikdo z hráčů neposkytl, emoce pro prohrách nebyly úplně nejlepší, navíc našim chlapcům chyběly drobné do nápojového automatu a hrozilo tak, že by šlo o placený rozhovor.

Děkujeme organizátorům, rodičům a hráčům za parádní turnaj.