Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Středeční dvojitý skalp rivala a výsledky z víkendových utkání

Parádní středeční vyhraná domácí derby! Příznivé víkendové výsledky i prohra juniorů a dorostenců. Takový byl vstup do Nového roku 2020!

'JUN' - Lepší výkon na vítězství nestačil

Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza, rozhodly detaily ve kterých byl soupeř důslednější.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Vystavěl) - Miloš(C), Mituchovič, Daněk, Klimeš, Bocián, Sedláček, Rašovský, Krška, Karpíšek, Marčík, Ludvík, Del Favero, Vysloužil, Mudrych, Kavický, Staněk, Antoňů.
Branky: 1. Krška(Vysloužil, Bocián), 2. Miloš(Kavický, Karpíšek), 3. Marčík(Miloš, Karpíšek)

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

První třetina byla snad zároveň naše nejhorší v této sezóně, během které jsme inkasovali obě dvě branky. Kluci od druhé třetiny začali hrát náš hokej, bohužel ale soupeř přijel se štěstím a výrazně posilněným kádrem hráčů z extraligového mužstva, což bylo také na ledě znát. Před koncem třetí třetiny se nám podařilo snížit na 1:2, ale poté jsme se nedokázali dostat ve hře bez brankáře do útočného pásma.

Soupiska Warriors Brno: Horák - Mareček, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Kučera, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Mlčoch(Novotný)
Konečný stav: 1:2 HC Uherské Hradiště
Odehráno: doma, 05.01.2020 od 15:00 hodin

'9' - Skvělý vstup do Nového roku!

Ve druhé třetině jsme vedli 2:0, ale soupeř dokázal vyrovnat. Kluci se ale nelekli a jezdili pořád dál. Zápas rozhodla víceméně druhá třetina ve které se nám naštěstí podařilo skvělou prací celého týmu vstřelit hned 4 branky.

Soupiska Warriors Brno: Kostečka(Kopuletý) - Jindra, Žižka, Lička, Bílý, Dočekal, Stávek, Kolečkář(C), Řežucha, Hrazdíra, Modl, Raušer.
Branky: 1. Raušer(Dočekal), 2. Řežucha(Jindra, Dočekal), 3. Kolečkář(Modl), 4. Modl(Dočekal), 5. Dočekal(Řežucha, Hrazdíra), 6. Raušer(Kolečkář), 7. Jindra(Modl)
Konečný stav: 7:3 SKLH Žďár n. Sázavou
Odehráno: doma, 05.01.2020 od 12:15 hodin

'8' - Výhra z derby a hattrick Kunce!

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Mužstvo mělo dobrý nástup a soupeře jsme zatlačili do jeho obranného pásma. Paradoxně jsme ale my, kdo první inkasoval. Kluky to ale nijak nevyvedlo z míry a pokračovali ve hře, kterou jsme si stanovili před utkáním a až na některé chyby v prostřední části, jsme už soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili a po zásluze zůstaly body doma.

Soupiska Warriors Brno: Krajíček(Kostečka) - Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Žižka, Lička, Mayer, Kunc, Podborný, Řežucha, Hrazdíra, Baláž, Drasal(C).

Branky: 1. Kunc(Hrazdíra), 2. Drasal(Řežucha, Kos), 3. Drasal(Mayer), 4. Kunc(Baláž, Kos), 5. Hrazdíra(Podborný, Kos), 6. Kunc(Hrazdíra, Střeštík), 7. Hrazdíra, 8. Kunc(Žižka)
Konečný stav: 8:2 VSK Technika Brno
Odehráno: doma, 08.01.2020 od 18:00 hodin

'7' - Dominantní výhra v podání Warriors! Kubín si připsal 4 góly!

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

První utkání v Novém roce, přes jednoznačný výsledek jsme měli slabší druhou třetinu, ve které nás soupeř místy přehrál. Pozitivní byl herní projev ve třetí třetině, ve které jsme si dokázali vytvořit souvislý tlak a zejména jsme v ní do utkání dokázali přenés nové dovednosti. Teď nás čeká náročný leden, ve kterém budeme mít řadu dohrávek.

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Baborovský, Holeš, Coufal, Kubín(C), Brodecký, Šichtař, Procházka, Mráz, Janák, Dolník.

Branky: 1. Kubín(Janák, Hanzlík), 2. Slezáček(Šichtař, Mráz), 3. Kubín(Brodecký, Holeš), 4. Kubín(Janák, Šichtař), 5. Dolník(Slezáček, Procházka), 6. Dolník(Procházka), 7. Mráz, 8. Procházka(Kubín), 9. Kubín(Slezáček, Mráz), 10. Janák(Mráz), 11. Dolník(Šichtař)
Konečný stav: 11:2 SKLH Žďár n. Sázavou
Odehráno: doma, 05.01.2020 od 10:15 hodin

'6' - Závěrečný tlak Warriors přinesl zasloužené vítězství v brněnském derby!

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Na tento zápas jsme se hodně těšili a bylo vidět, že po Novém roce kluci mají chuť  a radost z pohybu na ledě. Zachytili jsme začátek utkání a na domácím ledě jsme udávali tempo zápasu. Bohužel hra nebyla moc plynulá a bylo hodně vyloučených na obou stranách. To nám úplně nesedělo a snaha byla hrát v plném počtu. Ve hře pět na pět byla schopna každá lajna soupeře zatlačit a vytvořit si brankové šance. Brankář Techniky podával výborný výkon a díky tomu držel soupeře v naději na vítězství. Vítězná branka Warriors byla vstřelena až pod konečným tlakem ke konci utkání.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Ryšánek, Coufal(C), Kubín, Prokeš, Daněk, Brodecký, Slívko, Sýkora, Dlabáček, Urbánek, Kafka, Harásek.

Branky: 1. Kubín(Brodecký), 2. Kubín(Tischler), 3. Slívko
Konečný stav: 3:2 VSK Technika Brno
Odehráno: doma, 08.01.2020 od 16:00 hodin