Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Středeční zápasy přinesly velmi cenná vítězství!

Devítka v klíčovém zápase sezony porazila po super výkonu  Břeclav. Vítězství je o to cennější, že jsme porazili de facto  výběr tří klubů... Dorost přivezl tří body z daleké a horké půdy v Třemošné.

'DOR' - HC Meteor Třemošná - HCM Warriors Brno 3:4

Mgr. Jiří Janák

Hlavní trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Dnes pro nás náročný den i s ohledem na čas strávený v autobuse.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a od začátku měli územní převahu. Od cca desáté minuty mě přišlo, že si hráči mysleli, že to bude na pohodu a značně polevili v aktivitě. Takže to bylo "jenom" 1:0 po první. Bohužel toto nastavení se přeneslo do druhé třetiny a tak to bylo po jejím konci nerozhodně 2:2.

Ve třetí jsme to zlepšeným přístupem zlomili na naší stranu. Odvážíme si cenné tři body. Pokud bych měl jmenovat hráče utkání tak Viktora Janáka a Honzu Bílého.

Tel. 603339072

Kvalifikační část soutěže devátých tříd se pomalu blíží k vyvrcholení. Dalším našim soupeřem byl ambiciózní celek z Břeclavi. Do utkání jsme vstoupili s plným nasazením a odměnou nám byl gól už ve druhé minutě. Hra dospěla ve vysokém tempu ke konci první třetiny k našemu vedení 1:0. Ve druhé části boj pokračoval, soupeř dostal v první polovině třetiny výhodu dvou přesilovek z toho minutu pět na tři. Tady se asi zápas zlomil, protože oslabení jsme ubránili a naopak v 35. minutě zvýšili na 2:0. Nástup do třetí třetiny nám vyšel skvěle, hned ve 41. minutě jsme zvýšili na 3:0, to už jsme hru kontrolovali, přídali jsme ještě gól a soupeř pouze v závěru korigoval na závěrečných 4:1. Výborný zápas se vším co k hokeji patří.

Konečný stav: 4:1

Odehráno: 28.9.2022