MMA bojovník Jiří Procházka, kterého trénuje patron našeho klubu Martin Karaivanov, zažil nevídaný úspěch - největší střet v historii českého MMA dopadl fantasticky a Jiří „Denisa“ Procházka v hlavním zápase galavečera UFC porazil v Las Vegas Američana Dominicka Reyese KO ve 2. kole.

V Jetsaam gymu dokážou vytrénovat ty největší mistry  bojových umění a vážíme si toho, že v rámci spolupráce umožňují našim svěřencům trénovat pod jejich vedením a pomáhají jim s fyzickou a kondiční přípravou.

Gratulujeme Jiřímu "Denisovi" Procházkovi k jeho famóznímu úspěchu a těšíme se na podzimní start sezóny do které chceme vlétnout stejně úspěšně,  jako on do UFC. Věříme, že tvrdá letní příprava ve spolupráci s Jirkovým trenérem Martinem Karaivanovam v tom našim svěřencům velice pomůže.

Podívejte se na rozhovor s Martinem Karaivanovem o tom jak spolupráce s Jesaam gymem pomáhá našim hokejistům

Martin Karaivanov /Jetsaam gym/ from WHITE LABEL on Vimeo.