Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Tipy na hokejové vánoční dárky aneb co koupit mladému hokejistovi?

Vánoce už klepou na dveře. Jak udělat mladému hokejistovi největší radost? Dárek s hokejovou tématikou určitě potěší. Přinášíme vám několik tipů, které často ani nemusí stát moc peněz. 

K položkám na seznamu pro Ježíška může patřit část výstroje. Ať už to jsou hokejky, chrániče nebo nové kalhoty, určitě udělají radost. Výstroj můžete najít například na webu Sportobchodu, kde platí do 14. 12. i 10% sleva na hokejovou výstroj, příslušenství i textil. Případně můžete zajít do nějakého kamenného obchodu, kde si může dítě vše i vyzkoušet.

Góly a dobrá střídání se rodí při tréninku a sportování. Tak proč při tom nevypadat stylově a navíc hned neukázat, jaké barvy vaše dítě hájí? Kraťasy, trika, ribano, tepláková souprava i cyklo dres. Všechno můžete pořídit s motivy HCM Warriors. A do zimního počasí může dítě využít i kulich nebo zimní bundu. Všechno najdete na e-shopu klubu. Jsou tam například i osušky, hokejová taška či štulpny. S objednávkou by se už nemělo dlouho otálet. Dodání do Vánoc garantujeme pouze při objednávce do 14.12. 

Říká se, že pod stromečkem by rozhodně neměla chybět kniha. Tak proč nedarovat nějakou s hokejovou tematikou? V knihkupectvích můžete najít knihy o historii NHL, příběhy českýchsvětových hráčů nebo i knihu od od rozhodčího. Všechny tituly určitě potěší.

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím