Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

I tento rok jsme opět pořádali s podporou Českého hokeje náborovou akci „Pojď hrát hokej“ v rámci týdne hokeje. Akce přilákala na náš domácí zimní stadion na Úvoze na čtyři desítky nejmenších, které si chtěly vyzkoušet, tu snad nejúžasnější kolektivní hru na světě – lední hokej.

Rodiče spolu s dětmi zažily během hodiny a půl nabitý program, plný radosti, zábavy i nových informací. Po registraci u vstupu do haly, kde děti od našich trenérů dostaly pěkné dárky, utíkaly nasadit brusle a šlo se na věc! Mezitím rodiče - spolu s trenérem Dominikem Humlem - zamířili do školy, přímo sousedící se zimním stadionem, kde si vyslechli pár informací nejen o našem klubu Warriors, ale také celkově o Českém hokeji a jím pořádaných akcích. Ještě před samotným nástupem na led, děti s úžasem sledovaly trénink dorostenců. Následovala hlavní část programu na ledové ploše. Tam si děti spolu s trenéry užily spoustu zábavy a radosti. Kromě našich mládežnických trenérů na malé hráče dohlížely i naše šikovné krasobruslařky, které jim asistovaly při jejich prvních krůčcích. Zapojili se ale také i naši samotní hráči extraligové juniorky, kteří chodí pravidelně pomáhat i na tréninky přípravky. Na programu byly různé typy her - jde přeci o to, aby si děti především hrály a odnesly si krásný zážitek. V jedné třetině hřiště zároveň mohli rodiče sledovat také ukázkový trénink našich druháčků.

 

Tato akce se už konala na Úvoze již po šesté a jsme moc rádi, že i tentokrát měla velký úspěchpozitivní ohlas. Z téměř čtyřiceti dětí se nakonec zaregistrovalo neuvěřitelných třiatřicet nováčků!

  ... a Ti, kteří akci nestihli nebo snad byli nemocní, se nemusím bát a mohou přijít na další náborovou akci s Warriors, a to 26.2. od 17h na zimním stadionu Úvoz. Už teď se na Vás moc těšíme! :)

Autorem článku je Mgr. Dominik Huml

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím