Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
DSC03501

Týden hokeje s Warriors

Letos jsme opět pořádali s podporou Českého hokeje náborovou akci „Pojď hrát hokej“ v rámci týdne hokeje. Akce přilákala na zimní stadion na Úvoze na tři desítky malých dětí, které si chtěly vyzkoušet, tu snad nejúžasnější kolektivní hru na světě – lední hokej. 

Rodiče spolu s dětmi zažily během hodiny a půl nabitý program, plný radosti, zábavy i nových informací. Po registraci, kde děti od našich trenérů dostaly pěkné dárky, se utíkaly přezout do bruslí. Mezitím, rodiče spolu s trenérem Dominikem Humlem zamířili do školy, přímo sousedící se zimním stadionem, kde si vyslechli pár informací o našem klubu Warriors, a taky celkově o Českém hokeji a jím pořádaných akcích.

Ještě pře samotným nástupem na led, děti s úžasem sledovaly trénink 3. a 4. třídy. Následovala hlavní část programu na ledové ploše. Tam si děti spolu s trenéry užily spoustu zábavy a radosti.

Kromě našich mládežnických trenérů a pomocníků z řad dorostenců na malé hráče dohlížely i kraso-bruslařky, které jim asistovaly při jejich prvních krůčcích. Zapojili se i hráči naší juniorky, kteří chodí pravidelně pomáhat i na tréninky přípravky. Na programu byly různé typy her, jde přeci o to, aby si děti v začátcích především hrály a odnesly si krásný zážitek.

V jedné třetině hřiště zároveň mohli rodiče sledovat ukázkový trénink našich druháků v hokejové výstroji.

Tato akce se už konala na Úvoze již po osmé a jako vždy měla úspěch. Z téměř čtyřiceti dětí na ledě se nakonec zaregistrovalo 25 nováčků. Což je velmi pěkné číslo, věříme, že se akce všem líbila a přijdou za námi i na následující  tréninky. 

A ti, kteří akci nestihli nebo snad byli nemocní, se nemusím bát a mohou přijít na další náborové akce které ještě během podzimu plánujeme na našem zimním stadionu Úvoz. 

Budeme se těšit. 
 

Autorem článku je Mgr. Dominik Huml

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím