Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Víkend 18.-19.9. přinesl skoro samá vítězství

Junioři  měli tento volno víkend, dorostenci, starší i mladší žáci až na jeden zápas soupeře přehráli.

Dorost - HCM Warriors Brno - SHK Hodonín 6:1

Bc. Jiří Sýkora

trenér

Trenérská licence B

Tel. 731784085

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Utkání jsme mĕli hned od začátku pod kontrolou a jen katastrofální koncovka a výborný výkon brankáře hostů nás udržovali v napětí jak utkání nakonec dopadne. Naštěstí jsme to zvládli a zapisujeme důležité tri body.

Tel. 736534955

Do utkání jsme vstoupili bohorově, herní převahu jsme nebyli schopni vyjádřit brankami a přesto, že jsme po  první třetině vedli 2:1, tak jsme hráče upozorňovali na špatný přístup a laxní zakončení.

Ani druhá třetina nepřinesla posun v našem přístupu a proto utkání, přes naše  dílčí vedení 3:2 po druhé třetině, směřovalo k logickému vyústění. S dnešním mentálním nastavením bychom neporazili ani jižní Kambodžu. Je na každém, jaké poučení si z této zkušenosti odnese.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Další utkání s jednoznačným výsledkem. V tempu jsme vydrželi hrát jednou třetinu, pak už bylo těžké kluky motivovat ke 100% výkonu. Tyto zápasy nám herně moc nedají. Kluci si zastříleli, připsali si pár kanadských bodů. Nyní je ale, důležité vše hodit za hlavu a začít se soustředit na příští zápasy, které již nebudou tak snadné.

Branky
Konečný stav:  0:33
Odehráno: venku

'7' . MŽ C - HK Kroměříž – HCM Warriors 1 :11. / HCM Warriors – Technika Hockey Brno 9:6

Report se připravuje

Branky:
Konečný stav:  HK Kroměříž – HCM Warriors     1 :11.  / HCM Warriors – Technika Hockey Brno    9:6