Celkem: 0 Kč

Víkend ve znamení juniorů

Tento víkend si ve Warriors barvách zahráli jen junioři, podívejte se na hodnocení jejich snažení

'JUN' - HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno 6:2

Utkání proti favoritu naší skupiny. V první třetině jsme po obdržené první brance našli rychlou odpověď a během 14 s  vyrovnali  (T. Staňkem). Na další dvě branky jsme už nedokázali reagovat a třetina skončila v náš neprospěch 3 – 1. Druhá třetina byla bez branek, i když nás soupeř přestřílel v poměru 14 – 5. Ve třetí třetině jsme snížili brankou M. Kelbla  na  2 – 3 , ale hned další střídání soupeř znovu odskočil o dvě branky. V početní převaze svůj náskok navýšil na konečných 6 – 2. Znovu se ukázal rozdíl v důrazné hře v předbrankovém prostoru, ve kterém nás soupeř jasně převyšoval.

Konečný stav: 6:2
Odehráno: 21.1.2022

'JUN' - HCM Warriors Brno - HK MD Šumperk 2:6

Špatná první třetina, kterou jsme po nedůrazné hře v obraně prohráli 1 – 3 určila charakter celého zápasu. Řada nevyužitých gólových šancí v první i druhé třetině vedli jen k tomu, že skóre se měnilo jen na straně soupeře. Do třetí třetiny jsme nastupovali s cílem, nenechat soupeře zvýšit brankový rozdíl. To se povedlo a jako malá útěcha byl gól R. Orsecha v přesilové hře a třetinu jsme vyhráli 1 – 0 a tím uzavřeli i celkový výsledek 2 – 6. Poznatek z obou zápasů je, že i když po mnoha šancích vstřelíme vytoužený gól, tak soupeře necháme znovu odskočit v krátkém časovém úseku.

Konečný stav: 2:6
Odehráno: 23.1.2022