Víkendové zápasy 8. - 10.10.2021 přinesly pěkná vítězství!

Během tohoto víkendu jsme odehráli celkem 7 zápasů... ve vtěšině se nám dařilo.

'JUN' - HCM Warriors - Draci Šumperk 4 – 3 PN pátek 8.10.2021

V páteční dohrávce jsme nastoupili, proti dalšímu celku naši skupiny posíleni o hráče Komety Brno a vůbec se nám nepovedl vstup do utkání, kdy jsme po 30 s již prohrávali 0 – 1. špatná hra v obraně a mnoho individuálních chyb vedlo ke hrůzostrašnému skóre o – 3 po první třetině.

Po první přestávce, kdy jsme udělali některé změny v sestavě, hráči do druhé třetiny nastoupili s odhodláním změnit průběh hry, což se podařilo i díky brance Adama Boltvana  (asistence Toman Jan), snížit na rozdíl dvou branek, ale to bylo vše, k čemu v druhé třetině došlo.

Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním, zápas dostat na svou stranu i bojovností jsme  dvěma brankami Davida Heinricha ( asistence Toman J., Marčík L.), dostali do prodlouženi. V nadstavbové části k utkání k žádné změně již nedošlo a utkání rozhodly až nájezdy. V níž jsme nakonec byli úspěšní i díky proměněným nájezdům ( R. Otava, L. Marčík , R.  Milotinský), a brankáři Vystavělovi, získali i druhý cenný bod. Dík patří všem hráčům, který po hrůzném začátku to nevzdali a  bojovali až do konce.

Soupiska Warriors Brno
Branky
Konečný stav: 4:3
Odehráno: 8.10.2021

'JUN' - Kralupy n. Vltavou - Warriors 1 – 2 (sn) neděle 10.10.2021

Do druhého utkání s mužstvy druhé české skupiny jsme nastoupili, bez pátečních posil a  bez nemocného brankáře M. Vystavěla, v brance s K. Horákem, který se vzniklé situace zhostil na jedničku.

Po dvou třetinách, které skončili bez branek, jsme ve třetí třetině díky brance  F . Mahdala v 52.minutě šli do vedení 1 – 0. Tento stav však neměl dlouhé trvání, již po třech minutách, kdy po propadnutí hráčů a následné situaci dva na jednoho, domácí srovnali na konečných  1 – 1, a tímto stavem utkání skončilo po šedesáti minutách.

Následovalo prodloužení, které už branku nepřineslo a následovali opět nájezdy, které ovládl hráč s pevnými nervy R. Milotinský, který nejdříve proměnil důležitý pátý nájezd a i rozhodující šestý. Když pak K. Horák nepustil následný nájezd soupeře za svá záda, dosáhli jsme dalšího důležitého bodu z venku a dotáhli se bodově na mužstva v naší skupině.

Branky
Konečný stav: 1:2
Odehráno: 10.10.2021

'DOR' - TECHNIKA – Warriors 1:8 neděle 10.10.2021

trenér

Připsali jsme si důležité tři body. Začátek nám moc nevyšel, ale pomohl nám gól v oslabení.

Pak jsme přece jenom hru zlepšili a navyšovali postupně vedení. V důležitých chvílích nás také podržel brankář. Teď je potřeba se připravit na další utkání ve Znojmě.

Tel. 736534955

Dnes musím kluky pochválit za předvedenou hru a mentální nastavení.

Super je, že ve hře byly vidět rozvíjené dovednosti a návyky a kluci sami si  o přestávce uvědomovali, jak to je efektivní.

V první  třetině jsme se  trápili v zakončení a do šaten šli za vedení 2:1, které ne úplně odpovídalo dění na ledě.

Super je, že tentokrát bylo cítit,  že to tým má pod kontrolou a jde za vítězstvím.

Ve třetí třetině nám tam napadaly i branky a dohrávalo se za rozhodnutého stavu.

Tel. 732698834

Sehrálo se pouze přátelské utnání se Znojmem kvůli marodce na obou stranách.

trenér

Utkání mělo krásné tempo, hrálo se nahoru dolů, bohužel jsme dopláceli na neproměňování gólových šancí, a tak jsme po dvou třetinách prohrávali 3:7.

O přestávce proběhla v šatně bouřlivá debata a najednou to šlo. Během poslední třetiny hráči úplně změnili hru a začalo to tam padat.

Díky výbornému týmovému výkonu jsme poslední třetinu ovládli 7:1.

Vyzdvihnul bych výkon Filipa Kubína a taky "hráče utkání" Tobiáše Horáka, který v infarktovém konci utkání zlomil utkání na naší stranu a 6 vteřin před koncem skóroval ranou od modré čáry.