'JUN' - HC Lvi Fosfa Břeclav - HCM Warriors Brno 4:3sn

Konečný stav: 4:3sn
Odehráno:
 9.12.2023

'9' - HCM Warriors Brno - HC KOMETA BRNO 2:6

I přes veškerá upozornění nač si dávat pozor a důkladnou přípravu, jsme utkání opět nezačali dobře. Velmi brzo jsme prohrávali. Postupem času jsme se oklepali a začali hrát hru, kterou chceme. Hodně osobních soubojů, rychlý forček a neztrácet puky na modrých čárách. Konečný výsledek je krutý k předvedenému výkonu. Jsem rád, že kluci nesložili zbraně, mentálně i herně se zvedli a vzdorovali statečně velmi silnému soupeři.

Tel. 732698834

Další utkání v nadstavbě jsme odehráli doma s týmem Jihlavy. Tentokrát jsme navázali na výborný týden a výkony s DTS. Do utkání jsme vstoupili výborně a brzy se ujali vedení, díky dobrému pohybu a pozitivnímu přístupu jsme měli utkání pod kontrolu. Během druhé třetiny se hra srovnala a Jihlava se na nás dotáhla. V třetí části jsme opět ukázali naši sílu a utkání dostali na naši stranu. Zasloužené vítězství a gratulace klukům, jedeme dál.

Konečný stav: 9:5

'7' - HCM Warriors Brno - HC Zastávka u Brna 7:0

Trenér

Na další utkání k nám zavítal tým ze Zastávky. Papírově nejslabší soupeř. Taky jsme tak k tomu přistoupili. Řadu opor týmu jsme nechali odpočívat, navíc další dva stěžejní hráče jsme soupeři v rámci jednodenního hostování propůjčili. Zápas tím dostal jiný rozměr a měl pro nás i soupeře smysl. První třetinu jsme byli trošku překvapeni, ale nakonec jsme si se soupeřem poradili jednoznačně 7:0.

Konečný stav: 7:0

'6' - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - HCM Warriors Brno 4:7

Roman Erat

Trenér

Tel. 725 676 565

Odehráli jsme výborné utkání, ve kterém jsme se díky dobrému pohybu po celých 60 min dostávali do mnoha šancí, které se nám dařilo proměňovat a po zásluze jsme zvítězili.

Konečný stav: 4:7

'5' - HCM Warriors Brno - HC KOMETA BRNO 7:1