Náš dorost bude v příští sezóně patřit mezi 16 klubů, kteří  budou hrát Ligu Dorostu ČR.

Předsezónní sportovní cíle splněny na 100% :-)

Někteří z Vás si vzpomenou, že při „Vánočním zamyšlení“ jsme  pro druhou část sezóny zdůraznili hlavní sportovní cíl: Postup do nově reorganizované Ligy dorostu – neboť co by nám byli platní starší žáci v TOP 24 klubech republiky, kdybychom pro ně neměli adekvátní soutěž na další rok??

Po víkendu můžeme říct : Mission achieved!!!

Gratulujeme všem hráčům a realizačnímu týmu, kteří se na tomto obrovském úspěchu podíleli. Zmínit musíme i spolupráci se spádovým klubem našeho kraje, Kometou Brno, jejíž brankáři byli důležitým článkem úspěchu.

Letošní výsledky klubu jsou závazkem pro budoucí sezóny - cesta je vytyčena a my po ní půjdeme v Hokejovém Centru Mládeže při Základní škole Úvoz dál.