'JUN' - HCM Warriors Brno - HHK Velké Meziříčí 9:0

'DOR' - HCM Warriors Brno - HC Náchod 1:5

Mgr. Jiří Janák

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Bohužel se nám ani tentokrát nepodařilo být střelecky efektivní a soupeř tak po zásluze zvítězil. Něco jsme si k tomu řekli hned po zápase a  máme teď dva týdny přestávky,  která nám přijde vhod, aby jsme se připravili na další fázi soutěže

Konečný stav: 1:5

Odehráno: 5.11.2022

'9' - HCM Warriors Brno - HC Dukla Jihlava 11:6

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

Ve čtvrtém utkání nástavby jsme se utkali  s Duklou Jihlava.  V začátku první třetiny se hosté dostali do dvoubrankového vedení, naštěstí jsme stav do konce úvodního dějství rychle otočili na 3:2. Vstup do druhé třetiny vyšel lépe nám, dali jsme tři góly a soupeři odskočili. Gólová přestřelka pak pokračovala až ke konečnému skóre 11:6

Konečný stav: 11:6

Odehráno: 5.11.2022

'9' - HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov 7:2

Trenér

V druhém utkání víkendového dvojzápasu jsme hostili Přerov. Od začátku zápasu bylo zřejmé, kdo je lepším týmem. Po drobné komplikaci v první třetině, kdy hosté srovnali na 1:1 už jsme zápas kontrolovali a přidávali góly až k vítězství 7:2.

Konečný stav: 7:2

Odehráno: 6.11.2022

'8' - HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY BRNO 10:2

První třetinu jsme získali nad soupeřem převahu, ze které jsme těžili po celý zápas. Je potřeba vyzvednout nasazení našeho týmu po celou dobu utkání, rovněž výkon brankáře nás v důležitých momentech podržel.

Konečný stav: 10:2

'8' - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - HCM Warriors Brno 6:8

Z počátku zápasu nám byl domácí tým vyrovnaným soupeřem, ve druhé třetině jsme získali výrazný náskok. Ten jsme udrželi i ve třetí třetině a zaslouženě jsme vyhráli. Je nutné pochválit hráče, že zvádli druhý dvojzápasový víkend a mohli jsme se radovat ze třetí výhry v řadě.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

V dalším brněnském derby jsme jasně převálcovali soupeře. Narozdíl od minulého týdne, kdy jsme se přizpůsobili pomalé hře protivníka, dnes jsme dokázali udržet nasazení a tempo téměř po celý zápas. Utkání jsme měli od začátku ve svých rukách. Pochvala jde klukům za nasazení a udržení negativních emocí. Prosadili se i kluci, kteří nepatří mezi běžné střelce, což jen podpořilo výbornou atmosféru v týmu.

Konečný stav: 2:15

'6' - HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:2

Milan Vlk

Trenér

Trenérská licence A

Tel. +420 608 711 223

První třetina byla vyrovnaná, z naší strany jsme nehráli tak jak jsme chtěli. Chyběla nám větší aktivita v napadání soupeře. O přestávce jsme pár věcí změnili a hra se hodně zrychlila. Konec zápasu se vedl v bojovném duchu a i přes soupeřovu hru bez brankaře jsme udrželi těsné vítězství 3:2.

Konečný stav: 3:2

'6' - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - HCM Warriors Brno 2:8

Milan Vlk

Trenér

Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Hra byla založena na zodpovědném výkonu směrem do obrany a jistém výkonu brankařů. Když se nám k tomu podařilo vstřelit soupeři nějakou tu branku, bylo z toho pohodlné vedení 6:1 po dvou třetinách. Ve třetí třetině už neměla hra od nás takový drive. I přes to jsme si zápas herně pohlídali. Konečný výsledek 8:2.

Konečný stav: 2:8

'5' - HC Lvi Břeclav B - HCM Warriors Brno 11:8