Warriors mají za sebou zápasově volnější týden

I přesto hrající ročníky vítěžně odehrály velmi důležité zápasy!

'DOR' - HC Baník Sokolov - HCM Warriors Brno 0:2

Trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Dlouhá cesta, ze které se vracíme se třemi body. První třetinu jsme měli horší pohyb, přesto jsme ji vyhráli díky využité přesilovce. Od druhé jsme získali herní převahu, bohužel bez brankového vyjádření.... a tak to bylo drama až do konce. Nejen v první třetině nás podržel brankář Kuba, který dnes vyřešil řadu nebezpečných situaci.

Konečný stav: 0:2

Odehráno: 20.1.2023

'DOR' - HC Chrudim - HCM Warriors Brno 2:3

Trenér

Další těžký zápas. Hned druhé střídání vyrobíme dvě strašné chyby, kterých soupeř využije a jde do vedení. Herním projevem to nebylo vůbec špatné, zároveň bylo na obou týmech znát, že dnes se hraje o šest bodů. Rozhodujícím momentem bylo na konci utkani přežití téměř 2 min trvajícího oslabení 3:5, po kterém jsme my naší přesilovku využili. Toto bylo typicke utkání s parametry play-off, proto bych chtěl všechny hráče vyzdvihnout, že to zvládli,  protože odtud se body nebudou vozit snadno. Nadstandardní brankář nám dal luxus nevyužívat vlastní šance a přesto bodovat! Chtěli bychom zmínit Davida Holeše, který se na začátku sezóny nevešel do základní sestavy, přestože to pro něj bylo těžké, hrál zápasy v regionálce a teď v posledních dvou zápasech byl naším TOP obráncem.

Konečný stav: 2:3

Odehráno: 22.1.2023

'6' - HCM Warriors Brno - BK Havlíčkův Brod. 7:6