Zápasové reporty od 25. do 28.9. jsou tu!

Během prodlouženého víkendu jsme odehráli velkou spoustu zápasů, ale ne vždy se dařilo podle představ.

'JUN' - Warriors prohráli s Chrudimí 1 : 5

Po týdenní pauze  junioři sehráli první  domácí zápas letošní sezóny . Hned na úvod se musí říci, že se premiéra vůbec nepovedla. V první třetině, kterou jsme sehráli stylem, hlavně se s nikým na ledě nesetkat a já jsem si přišel jen zahrát. Po první třetině byl stav 3 – 0 pro soupeře. Po „ řádné domluvě v kabině" se naše hra ,  alespoň co se  nasazení týče změnila, ale ke změně skóre to nevedlo. Ani při přesilové hře jsme nebyli schopni dostat kotouč do blízkosti soupeřovy branky,  natož ji ohrozit  Druhá třetina skončila 0 – 1. Naše střelecká nemohoucnost pokračovala, dále i ve třetí třetině, kdy nejsme schopni ohrozit bránu soupeře i při dvojnásobné přesilové hře. Naopak soupeř nám ukázal efektivitu dvojnásobné přesilové hry a zvýšil stav 5 – 0. Nakonec jsme se díky jednoduchému nahození od modré čáry dočkali úspěchu ( Holotík )  a snížili na konečných 5 – 1.

Pokud si hráči neuvědomí, že  bez 100% nasazení a obětavé hře na hranici svých možností, ( kterou hráči předvedli ve Vsetíně), a hlavně pohybu a rychlému, tvrdému zakončení k vítězství nepovede.

trenér

Velmi kvalitní utkání, kterých by potřebovali sehrát kluci každý týden tři. O našem vítězstvím rozhodl dobrý vstup do utkání a týmové pojetí. Taky nás podržel v klíčových momentech brankář.  Po utkání cítíme jistou nespravedlnost, co se týče některých výroků rozhodčích, ale náš tým to spíše semknulo a nabudilo k lepšímu výkonu.. Každopádně děkuji celému týmu za odvedený výkon.

Tel. 736534955

Hned na začátku jsme soupeři nahráli na gól a druhý si dali de facto sami. Super je, že nás  to nezlomilo a ještě v první třetině jsme se dostali do zapasu. Bohuzel pokračuje naše mizerné zakončení. Ve třetí třetině jsme si dokázali vytvořit soustavný tlak, po našem vyrovnání na 2:2  jsme měli řadu příležitostí jít do vedení, bohužel jsme inkasovali potřetí.

Pokud by hokej byl umělecký sport tak jsme vyhráli, "bohužel" se hraje na branky....

Všichni kluci si zaslouží pochvalu jak zápas zvládli, ukázali řadu dovedností a bojovná srdce. Teď už "jenom" přidat dovednost skórovat....  Samozřejmě jsme výrazně ovlivněni rozsáhlou marodkou, která nás v září postihla- dnes jsme byli bez pěti hráčů

Branky
Konečný stav: 4 : 2
Odehráno: 25.9.2021

'9' - SŽ A  HCM Warriors - Kometa Brno   0:6

trenér

Čtvrtý zápas  a čtvrtý hráč skončil na pohotovosti..... Naštěstí to vypadá, že to bude bez vážných následků... doufám, že jsme si to vybrali do konce sezony . Zápas jsme si zhodnotili v kabině, víc k tomu neřeknu.

Tel. 732698834

Utkání, které nám dost dalo, i přes nepříznivý výsledek na tabuli. Klukům patří dík za bojovnost a nevzdali to do poslední minuty. Zápas byl ve vysokém tempu, kterému jsme ve třetí třetině už bohužel nestačili. Zápas jsme odehráli na 12 lidí, takže se nebylo čemu divit. Je potřeba si uvědomit, že hokej je kolektivní sport a pár poctivých kluků to samo nezvládne.

Branky
Konečný stav: 2 : 10
Odehráno: 25.9.2012

'8' . HCM Warriors - KOmeta Brno   2 : 10

trenér

Výsledek utkání je krutý a neodpovídal obrazu hry, který jsme vytvářeli. Nástup do utkání se nám povedl a dokázali jsme soupeře zatlačit, i přes spoustu šancí jsme bohužel nedokázali skórovat. Po tlaku jsme vždy udělali hloupou chybu v obraně a inkasovali. Do půli zápasu jsme jasně na hřišti dominovali. Hořeli jsme v obraně a po každém našem nádechu a neproměnné šanci přišel další hřebíček v podobě gólu do naší brány. Hráči poté již psychicky i fyzicky odešli. Z chyb se musíme do dalších utkání poučit a hru zjednodušit, zejména v obrané fázi.

Branky:

'8' . Technika Brno - HCM Warriors Brno   5 : 3

trenér

Jsou utkání, kde lepší tým prohraje a takové přesně jsme odehráli ve sváteční úterý proti Technice. Je potřeba dodat, že kvůli marodce jsme do utkání nastoupili pouze s 11 hráči a soupeř nám zápas nedovolil přeložit. Hráči se ale semkli a srdnatě bojovali do poslední minuty utkání. Hra v obranné fázi se výrazně zlepšila, i když chyby se tam opět objevily. Hra měla tempo, střídačka žila, vyzvednul bych výkon brankáře Davida Matouška, který nás podržel. Být to 2-3 roky zpět, tak kluky pochválím, že je na čem stavět, jsme ve fázi učení a jede se dál. Tady se již hraje o výsledek a mrzí mě, že se nám nepodařilo urvat body.