Zbrusu nové reporty!

Warriors se o víkendu vydali do bojů, jak Warriors dopadli?

'JUN' - HCM Warriors Brno - TJ Lanškroun 9:3

Trenér

Nevěděli jsme, co od soupeře čekat, ale nakonec jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

Konečný stav: 9:3

Odehráno: 17.2.2023

'JUN' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 1:4

Trenér

Byl to kvalitní a těžký zápas. Samozřejmě prohra nás mrzí, ale kluci podali velmi dobrý výkon. Důležité je, že jsme stále ve hře o postup do závěrečné fáze ligy.

Tel. 736534955

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a rychle jsme šli do vedení 2:0. Pak jsme svou nedisciplinovaností dostali soupeře do zápasu, kdy snížil na 1:2. Ve druhé třetině jsme úplně přestali hrát a soupeř převzal iniciativu, kterou proměnil v obrat ve skóre na 2:4 z našeho pohledu. Zpátky do zápasu jsme se výkonem dostali zhruba 6min před koncem druhé třetiny. Ve třetí jsme měli místy drtivý tlak, bohužel není náhodou, že máme nejméně vstřelených branek v soutěži. Dnes jsme taky měli problém s disciplínou, není možné, aby jsme měli sedm vyloučených za první dvě třetiny - to umožnilo soupeři obrat ve druhé třetině  a ve výsledku nás to stálo důležité tři body. Příští týden hodně napoví.

Konečný stav: 3:4

Odehráno: 19.2.2023

'9' - HC VÍTKOVICE RIDERA - HCM Warriors Brno 4:3sn

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

V tomto utkání dokázali hráči po celou dobu dodržet pokyn trenéra - rychle napadat a zahustit střední pásmo. Odměnou byl bod za  emízu v normálním hracím čase. V nastavení jsme byli lepší, soupeř se nedostal do šance, my jsme své šance bohužel nevyužili. V nájezdech se štěstí přiklonilo na stranu soupeře.

Konečný stav: 4:3 po nájezdech
Odehráno:
 17.2.2023

'9' - HCM Warriors Brno - HC RT Torax Poruba 5:6p

Trenér

V utkání jsme  podali nekolektivní výkon umocněný individuálními chybami.  Se soupeřem ze dna tabulky jsme byli nakonec rádi aspoň za bod po remíze, kterou jsme zachránili 10 sekund před koncem v power play. Opět zbytečně ztracené body.

Tel. 732122081

Náročný víkend začal kvalitním utkáním v Hradci Králové. Celý týden pracujeme na aktivitě ve hře, na kompaktnosti a tohle jsme chtěli vidět v utkání. Jak říkáme “chceme hrát hokej nohama”… Tohle aktivní pojetí je fyzicky náročné a s kvalitním soupeřem jsme drželi krok více jak dvě třetiny.

V závěru utkání nám lehce došlo a projevila se naplno kvalita soupeře. Nicméně se nám daří pomalými krůčky zlepšovat herní projev a i přes porážku byl výkon zase o krůček lepší. Největší negativum z naší strany je hra na útočné modré čáře. Tam je ještě mnoho prostoru pro zlepšení…Gratulujeme soupeři k vítězství.

Konečný stav: 6:2
Odehráno:
 18.2.2023

'8' - HCM Warriors Brno - HC DYNAMO PARDUBICE 5:5

Trenér

Chtěli jsme navázat na dobrý výkon ze soboty. Opět jsme začali hrát velmi aktivně, což soupeř moc nečekal. Ve střední části utkání, reagoval soupeř na naši aktivitu velmi tvrdou hrou a otočil utkání ve svůj prospěch. Pomohla nám druhá přestávka, kde jsme se trochu zklidnili. Řekli si, že chceme hrát více na kotouči. Aktivní, odvážnou hrou jsme začali soupeře tlačit a postupně stahovali nepříznivé skóre. Kluci se přesvědčili že dřina a poctivý přístup má smysl a na závěr propukla velká radost.. Krásné dramatické utkání s dobrým koncem. Gratuluji hráčům ke skvělému výkonu.

“ Tohle utkání je pozitivním povzbuzením k další každodenní poctivé práci… Jsme teprve na začátku, kluci !!!”

Tel. 732698834

Další domácí utkáni v nadstavbové části jsme odehráli proti týmu z Uherského Ostrohu. Po výborném vstupu do utkání jsme rychle vedli a první třetina skončila rozdílem třídy 7:2. Po pauze jsme ovšem trochu polevili a přizpůsobili se soupeři, čehož Ostroh využil a několikrát skóroval. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a v poslední části kluci opět nahodili motory a převzali iniciativu. Celkově pohledné utkání v tempu, bohaté na góly se muselo divákům líbit.

Konečný stav: 12:9

'5' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Břeclav B 8:4

Roman Erat

Trenér

Tel. 725 676 565

Kluci odehráli výborný zápas. O vítězství rozhodli v prvních dvou třetinách ve kterých soupeře přebruslili a byli produktivní v koncovce. Pochvalu za skvělý výkon zaslouží náš brankář.

Konečný stav: 8:4