'DOR' - HC Energie Karlovy Vary B - HCM Warriors Brno 3:4

Trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Dnešní vítězství u leadera tabulky západní skupiny je cenné. Ze začátku nás soupeř "překvapil" aktivním presingem. Z toho vznikly dva naše námazy na gól, kterých soupeř pohodlně využil. Dnes jsme však všichni chtěli vyhrát a stav 0:2 nás nezlomil. Pomohlo, že jsme se po pěkné akci dostali do konce třetiny na kontakt. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb v útočném pásmu a odměnou bylo otočení stavu na 3:2 pro nás. Třetí třetina byl boj, rozhodlo to, že jsme asi byli hladovější po výhře. V závěru jsme ustáli více než 2 minutovou powerplay hostí 6 na 4. Dnes by nebylo fér určit hráče utkání, každý odpracoval to, co dnes mohl a za to patří všem hráčům uznání.

Konečný stav: 3:4

Odehráno: 19.11.2022

'9' - HC KOMETA BRNO - HCM Warriors Brno 8:6

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

Na státní svátek nás čekala dohrávka utkání s městským rivalem. Vyrovnané utkání rozhodla naše neschopnost dodržet požadované taktické pokyny. První třetinu jsme ovládli, ale v pokračování zápasu soupeř srovnal, aby v poslední třetině i s přispěním diskutabilní šesté branky rozhodl zápas ve svůj prospěch.

Konečný stav: 8:6

Odehráno: 17.11.2022

'9' - HC VÍTKOVICE RIDERA - HCM Warriors Brno 7:4

Trenér

K sobotnímu utkání ve Vítkovicích by se dal zkopírovat komentář z našeho předchozího utkání. Opět velmi dobrá  a vyhraná první třetina, propadák ve druhé třetině po individuálních chybách a návrat k solidní hře ve třetině třetí, bohužel už bez změn ve skóre v náš prospěch. Další ze zbytečných porážek.

Konečný stav: 7:4

'8' - HCM Warriors Brno - BK Havlíčkův Brod 10:0

Od začátku jsme soupeře přehrávali, hostujícímu týmu se nedařilo dostat se do útočného pásma, a tak jsme první třetinu vyhráli 5-0. I ve druhé třetině a třetí třetině jsme byli lepším týmem, našim hráčům se dařilo držet nastavené tempo. Je třeba pochválit náš tým za nasazení po celé utkání, zodpovědný přístup a výkon brankáře.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

V sobotu jsme zavítali na Rondo, kde jsme hráli s Kometou. Bohužel se nám nepodařilo navázat na výborný tréninkový týden a nedokázali jsme si dravost přenést do zápasu. V úvodu jsme byli dost zakřiknutí a nechali soupeře odskočit do vedení 2:0. Následně se hra srovnala a dostávali jsme soupeře i pod tlak. Ovšem v každé třetině nám tlak vydržel maximálně 10min a pak přišly inkasované góly po našich chybách. Přes skvělé chytajícího brankáře soupeře jsme se jen těžko prosazovali. Zápas nám ukázal naše slabiny na kterých budeme dále pracovat.

Konečný stav: 9:1

'5' - SKMB Boskovice z.s. - HCM Warriors Brno 4:19

Roman Erat

Trenér

Tel. 725 676 565

Zápas jsme měli od začátku dokonce pod svojí taktovkou. Dařilo se nám proměnit většinu šancí a zápas zvládnout.

Konečný stav: 4:19

'5' - SHKM Hodonín - HCM Warriors Brno 7:14

Roman Erat

Trenér

Další utkání které se nám podařilo zvládnout díky dobrému pohybu v útočném pásmu a výbornému výkonu brankáře.

Konečný stav: 7:14